Valsts zinātniskais institūts „Elektronikas un datorzinātņu institūts”

Meklē kolēģi sensoru un sensoru tīklu izstrādei

Darba apraksts:

  • Izstrādāt individuāla dizaina sensoru un sensoru tīklu agregātus/aparatūru (hardware) (sistēmas arhitektūras izstrāde, spiesto plašu projektēšana, komponenšu analīze un izvēle, testēšana);
  • Zema līmeņa programmatūras izstrāde/atkļūdošana/testēšana izstrādātajiem sensoriem un sensoru tīkliem;

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • Inženierzinātņu bakalaura grāds. Priekšrocības maģistratūras vai doktorantūras studentiem vai absolventiem;
  • labas komunikācijas prasmes, spēja darboties gan komandā, gan individuāli;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes;
  • Labas latviešu un angļu valodas rakstības un mutiskās zināšanas;
  • Vēlama pieredze darbā ar spiesto plašu projektēšanu;
  • Vēlama pieredze darbā mikro-kontrolieriem un to programmēšanu;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas industriālā dizaina izveidē.

Mēs piedāvājam:

  • Darbs lielā, starptautiskā pētniecības organizācijā, kas pēdējā Starptautiskajā zinātnisko institūciju darbības izvērtējumā, inženzinātņu un datorzinātņu jomā tika novērtēta visaugstāk Latvijā;
  • Darbs starptautiskos projektos ar Eiropas vadošajām kompānijām;
  • Stabilu atalgojumu sākot no 1280 līdz 2560 EUR pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no kvalifikācijas, pieredzes un veicamā darba apjoma;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un autostāvvietu;
  • Samazināta cena pusdienām (kompleksās pusdienas 2,50EUR);
  • Korporatīvos pasākumus;
  • Bezmaksas sporta zāli, pludmales volejbola laukumu, galda tenisu un futbolu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu komandā ar pieredzējušiem kolēģiem.

Darba laiks: pilna slodze, darba laiks 8.30- 17.00

Darba vieta: Rīga, Dzērbenes iela 14

Kontaktpersona: Kaspars Ozols, direktora vietnieks attīstības jautājumos, tālr. 67558161, e-pasta adrese: kaspars.ozols@edi.lv

Pieteikumu, CV un izglītību apliecinošus dokumentus iesniegt Elektronikas un datorzinātņu institūta administrācijā Dzērbenes ielā 14, 2.stāvā (9:00-16:00) vai nosūtīt uz e-pasta adresi: kaspars.ozols@edi.lv.

Pamatojoties uz Eiropas parlamenta un padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Elektronikas un datorzinātņu institūts informē, ka:

  • pretendenta pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti;
  • iepriekš minētā pretendenta personas datu apstrādes pārzinis ir Elektronikas un datorzinātņu institūts.

Contact us

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasta adrese (obligāts)

Jūsu ziņa

Iesniedzot šo formu, Jūs piekrītat EDI.LV Privātuma politikai.
Mēs neizmantojam informāciju no šīs formas reklāmas nolūkos.