Institūta vadība

Dr. sc. comp. Modris Greitāns

EDI direktors, vadošais pētnieks

+371 67554500
modris_greitans@edi.lv
Dr. sc. ing. Kaspars Ozols

Direktora vietnieks attīstības jautājumos, vadošais pētnieks

+371 67558161
kaspars.ozols@edi.lv

Vadošie pētnieki

Dr. sc. comp. Aleksandrs Ribakovs

Vadošais pētnieks

+371 67558107
alexryb@edi.lv
Dr. sc. comp. Ints Mednieks

Vadošais pētnieks

Dr. sc. comp. Jevgēņjs Buls

Vadošais pētnieks

+371 67558107
buls@edi.lv
Dr. sc. comp. Mihails Broitmans

Vadošais pētnieks

+371 29480378
broitmans@edi.lv
Dr. sc. comp. Vladimirs Bespaļko

Vadošais pētnieks

+371 67558108
bezpalko@edi.lv
Dr. sc. ing. Roberts Kadiķis

Vadošais pētnieks

+371 67558206
roberts.kadikis@edi.lv
Dr.Sc.Ing. Vladimirs Aristovs

Vadošais pētnieks

+37167558141
vladimirs.aristovs@edi.lv

Pētnieki

Dipl. eng. Vadims Vedins

Pētnieks

+371 6558185
vedin@edi.lv
Dr. sc. comp Atis Elsts

Pētnieks

atis.elsts@edi.lv
Dr. sc. comp. Artis Mednis

Pētnieks

+371 67558135
artis.mednis@edi.lv
Dr. sc. ing. Rolands Šāvelis

Pētnieks

+371 67558110
shavelis@edi.lv
Mg. math. Juris Siņica-Siņavskis

Pētnieks

+371 67558192
jss@edi.lv
Mg. sc. comp Krišjānis Nesenbergs

Pētnieks

+371 67558268, Mob. +371 29512306
Mg. sc. comp Valters Āboliņš

Pētnieks

valters.abolins@edi.lv
Mg. sc. Comp. Gatis Gaigals

Pētnieks

+371 67558115
gatis.gaigals@edi.lv
Mg. sc. comp. Jānis Judvaitis

Pētnieks

janis.judvaitis@edi.lv
Mg. sc. comp. Uldis Grunde

Pētnieks

+371 67558130
uldis.grunde@edi.lv
Mg. sc. ing Juris Ormanis

Pētnieks

juris.ormanis@edi.lv
Mg. sc. ing. Aleksandrs Ļevinskis

Pētnieks

+371 67558136
Mg. sc. ing. Ričards Cacurs

Pētnieks

22422161
ricards.cacurs@edi.lv
Mg. sc. ing. Rihards Novickis

Pētnieks

+371 67558288
rihards.novickis@edi.lv

Zinātniskie asistenti

B. S. Artis Rozentāls

Asistents

+371 67558221, Mob: +371 24919875
artis.rozentals@edi.lv
B. S. Didzis Lapsa

Asistents

+371 67558230
didzis.lapsa@edi.lv
B. S. Niklāvs Barkovskis

Asistents

+371 67558288
niklavs.barkovskis@edi.lv
Mg. Math. Romāns Dinuls

Asistents

+371 67558166
romans.dinuls@edi.lv
Mg. math. Tamāra Laimiņa

Asistents

+371 67558202; +371 67558207.
tamara.laimina@edi.lv
Mg. sc. comp Toms Stūrmanis

Asistents

+371 67558289
toms.sturmanis@edi.lv
Mg. sc. comp Vitālijs Feščenko

Asistents

+371 67558287
vitalijs.fescenko@edi.lv
Mg. sc. Comp. Igors Buraks

Asistents

+371 67558108
igors.buraks@edi.lv
Mg. sc. ing. Armands Ancāns

Asistents

+371 67558-221
armands.ancans@edi.lv
Mg. sc. ing. Daniels Jānis Justs

Asistents

+371 67558289
daniels.justs@edi.lv
Mg. sc. ing. Jānis Ārents

Asistents

+37167558147
janis.arents@edi.lv
Mg. sc. ing. Rihards Balašs

Asistents

+371 67558154
rihards.balass@edi.lv
Mg. sc. ing. Romāns Maļiks

Asistents

+371 67558172
romans.maliks@edi.lv