EDI Robotikas un mašīnuztveres laboratorijas “System on Chip” grupa meklē kolēģi darbam ar heterogēnām vienkristāla sistēmām un attēlu apstrādi. Mūsu pētniecība paredz darbu ar plašu tehnoloģiju abstrakciju loku: (a) algoritmu paātrinātāju realizācija programmējamos loģikas masīvos (digitālo shēmu projektēšana), (b) zema līmeņa programmatūras izstrāde, (c) Linux iegulto sistēmu izstrāde, (d) attēlu apstrādes algoritmu izstrāde, (e) to pielāgošana digitālai loģikai, kā arī (f) kompleksu, uz vairākām sistēmām balstītu, risinājumu izstrāde. Izpratne visos šajos abstrakcijas līmeņos ir vēlama, bet ne obligāta.

Vairāk informācijas par grupas darbu un sasniegumiem:

Vairāk informācijas par laboratoriju:

Mēs piedāvājam:

  • Darbu starptautiski atpazītā augsto tehnoloģiju pētniecības institūtā;
  • Izaicinājumus saistībā ar pasaulē aktuālu problēmu risināšanu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu komandā ar pieredzējušiem kolēģiem;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika pilnas slodzes darbiniekiem;
  • Iespēju publicēt savus pētniecības rezultātus un par to saņemt bonusus;
  • Autostāvvietu;
  • Korporatīvos pasākumus;
  • Iespējas ārpus darba fiziskām aktivitātēm.

Atalgojums (bruto):

  • EUR 1600.00 līdz EUR 2560.00 par pilnu slodzi, atkarībā no kvalifikācijas un pieredzes, veicamā darba apjoma.

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt attēlu apstrādes algoritmus un pielāgot tos realizācijai digitālajā loģikā;
  • Linux sistēmu izstrāde un projektēšana;
  • Mācīties, apgūt jaunas prasmes radot jaunas zināšanas un tehnoloģijas.

Prasības:

  • Vēlams (vismaz) maģistra grāds elektronikas inženierzinātnēs vai datorzinātnēs;
  • Vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes;
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas rakstības un mutiskās zināšanas;
  • Labas komunikācijas prasmes, spēja darboties gan komandā, gan individuāli;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Pieteikumu, CV un izglītību apliecinošus dokumentus nosūtīt uz e-pasta adresi: info@edi.lv ar norādi – ‘’Pieteikums darbam SoC pētniecības grupā”

Contact us

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasta adrese (obligāts)

Jūsu ziņa

Iesniedzot šo formu, Jūs piekrītat EDI.LV Privātuma politikai.
Mēs neizmantojam informāciju no šīs formas reklāmas nolūkos.