Prasības pretendentiem:
– Iepriekšēja profesionāla pieredze programmizstrādē
– Zināšanas par Android vai iOS lietotņu izstrādi
– Atbildības izjūta un uz rezultātu sasniegšanu orientēta domāšana

Vēlams:
– Iepriekšēja profesionāla pieredze Android vai iOS lietotņu izstrādē
– Kotlin un Swift valodu zināšanas
– Pamatzināšanas par dziļo mašīnmācīšanos
– Interese par inženierzinātnēm
– Nozarei atbilstoša izglītība (bakalaura vai maģistra grāds)

Darba pienākumi:
– Lietotāja saskarnes (UI) un lietotāja pieredzes (UX) izveidošana mobilā telefona lietotnei
– Dziļās mašīmācīšanās modeļa integrēšana šajā lietotnē.

Uzdevums ir saistīts ar nesen uzsākto Valsts pētniecības programmu COVID-19 seku mazināšanai. Projekta izpildes laiks ir līdz 2021. gada sākumam. Pēc abpusējas vēlēšanās darba līgums tiks pagarināts pēc projekta beigām, kā arī piedāvāsim iespēju iesaistīties citos institūtā realizētos projektos un veidot te savu zinātnisko karjeru.

Mēs piedāvājam:
– Darbu lielā, starptautiskā pētniecības organizācijā, kas pēdējā Starptautiskajā zinātnisko institūciju darbības izvērtējumā, inženierzinātņu un datorzinātņu jomā, tika novērtēta visaugstāk Latvijā;
– Darbu starptautiskos projektos sadarbībā ar Eiropas vadošajām kompānijām;
– Iespēju piedalīties savu rezultātu publicēšanā un saņemt par to finansiālus bonusus
– Aktuālu, sabiedrībai svarīgu darba tēmu
– Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu komandā ar pieredzējušiem kolēģiem;
– Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika pilnas slodzes darbiniekiem;
– Autostāvvietu;
– Izdevīgu pusdienu piedāvājumu;
– Korporatīvos pasākumus;
– Iespēju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ārpus darba laika.

Atalgojums (bruto):
EUR 1000.00 līdz 2000.00 par pilnu slodzi, atkarībā no zinātniskiem un akadēmiskiem grādiem, kvalifikācijas un pieredzes, veicamā darba apjoma;
Iespējams strādāt arī nepilnu slodzi, tādējādi savienojot darbu ar mācībām.

Pieteikumu un CV lūdzu sūtīt uz e-pasta adresi: info@edi.lv ar norādi “pieteikums darbam par mobilo lietotņu programmētāju”

Pamatojoties uz Eiropas parlamenta un padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Elektronikas un datorzinātņu institūts informē, ka pretendenta pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti.Iepriekš minētā pretendenta personas datu apstrādes pārzinis ir Elektronikas un datorzinātņu institūts.

Contact us

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasta adrese (obligāts)

Jūsu ziņa

Iesniedzot šo formu, Jūs piekrītat EDI.LV Privātuma politikai.
Mēs neizmantojam informāciju no šīs formas reklāmas nolūkos.