Šodien digitalizācija ir radījusi datu eksploziju. Galvenais ražīguma palielināšanas un klientu saglabāšanas jautājums ir tas, kā jūs izmantojat datus, lai palielinātu uzņēmuma vērtību un radītu konkurences priekšrocības. Tas nozīmē, ka dažādu mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģiju piemērošanai ir būtiska nozīme. AI var raksturot kā tādu tehnoloģiju kolekciju, kas atvieglo mašīnu un sistēmu gudru darbību, kur secinājumi un darbības atbilst dominējošajai situācijai un pastāvīgi tiek pieņemti datos vai pieredzē balstīti lēmumi.

AI nav viena tehnoloģija vai konkrētas problēmas risinājums. Tā ir tehnoloģiju un metožu kolekcija; piemēram, mašīnmācīšanās, datorredze, runas, robotika, plānošana un optimizācija, ekspertu sistēmas, neironu tīkli, dabiskā valodas apstrāde, čatboti, ko var piemērot dažādiem lietojumiem.

Mēs nodarbinām vairākus jomas ekspertus ar doktora grādiem, kuri specializējas tieši dažādu industriālu AI pielietojumu radīšanā tādos sektoros kā:

  • veselība,
  • ražošana,
  • drošība,
  • transports,
  • izklaide,
  • lauksaimniecība,
  • robotika u.c.

Papildus tam mums ir datu centrs ar skaitļošanas resursiem, kas ietver vairākus virtuālo mašīnu serverus un HPC (High Performance Computer), kas bāzēts uz 12 IBM System x3650 mezgliem. Kopējais HPC kodolu skaits (CUDA cores) – 34560, kopējais operatīvās atmiņas apjoms – 192 GB. Katram HPC mezglam ir tīkla karte ar diviem 10Gb portiem, pievienotiem 10Gb komutatoram (HP 5900AF-48XG-4QSFP+), kas nodrošina ātrdarbīgu datu apmaiņu starp HPC mezgliem. Pašlaik HPC tiek izmantots, lai modelētu neironu tīklus vairākos projektos.

Mūsu zināšanu portfelis ietver: #lietuinternets #bezvadusensorutīkli #viediesensori #signāluunattēluapstrāde #mākslīgaisintelekts #datorredze #mašīnmācīšanās #dziļieneironutīkli #iegultāinteliģence #edgeunfogskaitļošana #FPGA #SoC #automatizācija #robotuvadība

Mēs īstenojam projektus atbilstoši klientu vajadzībām. Sazinieties, lai noskaidrotu vairāk!