Atalgojums (bruto):
EUR 1000.00 līdz EUR 2240.00  par pilnu slodzi, atkarībā no zinātniskiem un akadēmiskiem grādiem, kvalifikācijas un pieredzes, veicamā darba apjoma;

Prasības pretendentiem:
– Pieredze darbā ar industriālajiem un/vai mobilajiem robotiem vai līdzvērtīga pieredze;
– Labas C++ un Python programmēšanas valodu zināšanas, vēlama praktiskā pieredze;
– ROS, ML/DL/RL, mašīnuztveres zināšanas tiks uzskatītas kā priekšrocība;
– Vēlama augstākā izglītība datorzinātņu vai līdzvērtīgā jomā, kā priekšrocība tiks uzskatītas doktorantūras studijas (iespēja promocijas darbu saistīt ar darbu institūtā);
– Ļoti labas latviešu un angļu valodas rakstības un mutiskās zināšanas;
– Labas komunikācijas prasmes, spēja darboties gan komandā, gan individuāli;
– Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
– Vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes.

Darba pienākumi:
– Patstāvīgi vai zinātniskā darba vadītāja (pētnieka,vadošā pētnieka) pārraudzībā izpildīt atsevišķus fundamentālo pētniecisko vai inovatīvo projektu darba uzdevumus;
– Piedalīties projektu atskaišu un dokumentācijas sagatavošanā;
– Piedalīties pētījumu rezultātu publicēšanā un to prezentācijā zinātniskās sanāksmēs;
– Piedalīties iegūto rezultātu ieviešanā;
– Veikt industriālo robotu vadības programmu izstrādi ROS vidē;
– Veikt industriālo procesu digitalizāciju.

Mēs piedāvājam:
– Darbu lielā, starptautiskā pētniecības organizācijā, kas pēdējā Starptautiskajā zinātnisko institūciju darbības izvērtējumā, inženierzinātņu un datorzinātņu jomā, tika novērtēta visaugstāk Latvijā;
– Darbu starptautiskos projektos sadarbībā ar Eiropas vadošajām kompānijām;
– Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu komandā ar pieredzējušiem kolēģiem;
– Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika pilnas slodzes darbiniekiem;
– Autostāvvietu;
– Izdevīgu pusdienu piedāvājumu;
– Korporatīvos pasākumus;
– Ārpus darba fiziskās aktivitātes.

Iespējams strādāt arī nepilnu slodzi, tādējādi savienojot darbu ar mācībām.

Pieteikumu, CV un izglītību apliecinošus dokumentus nosūtīt uz e-pasta adresi: info@edi.lv ar norādi – ‘’pieteikums darbam robotikas jomā”

Pamatojoties uz Eiropas parlamenta un padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Elektronikas un datorzinātņu institūts informē, ka pretendenta pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti. Iepriekš minētā pretendenta personas datu apstrādes pārzinis ir Elektronikas un datorzinātņu institūts.

Contact us

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasta adrese (obligāts)

Jūsu ziņa

Iesniedzot šo formu, Jūs piekrītat EDI.LV Privātuma politikai.
Mēs neizmantojam informāciju no šīs formas reklāmas nolūkos.