Pievienojies ambiciozajai EDI komandai, nodrošinot starptautisku zinātnieku komandu sadarbību, dodot ieguldījumu nākotnes tehnoloģiju attīstībā. EDI ir Eiropā atzīts pētniecības centrs elektronikas, datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju jomās ar galveno mērķi veicināt uz zināšanām balstītas ekonomikas attīstību Latvijā. Vairāk informācijas: https://www.edi.lv/.

Darba pienākumi:

  • Piedalīties projektu vadības procesu organizēšanā, uzlabošanā un realizācijā: risku (un iespēju) pārvaldībā, finanšu resursu un cilvēkresursu plānošanā, uzstādīto mērķu sasniegšanā, nodevumu laicīgas sagatavošanas organizēšanā u.c.;
  • Organizēt projektu sanāksmes, pasākumus un dokumentu apmaiņu ar projekta partneriem;
  • Veikt institūta īstenoto projektu iekšējo uzraudzību un kontroli;
  • Gatavot atskaites, progresa pārskatus un citu informāciju par projekta īstenošanu;
  • Koordinēt sadarbību ar projektā iesaistītajiem institūta atbildīgajiem darbiniekiem un projekta sadarbības partneriem;
  • Nodrošināt sekmīgu sadarbību un komunikāciju ar ES fondu un citu ārvalstu finanšu instrumentu finansēto projektu uzraugošajām institūcijām;
  • Nodrošināt projekta publicitāti par projekta īstenošanu atbilstoši LR un ES normatīvo aktu prasībām.

Prasības:

  • Pieredze Eiropas Savienības fondu vai citu ārvalstu finanšu instrumentu (ERAF, ANM, H2020, Horizon Europe, ERA-NET) projektu sagatavošanā, īstenošanā un/vai administrēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Stratēģiskā un analītiskā domāšana;
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas rakstības un mutiskās zināšanas;
  • Labas prasmes darbā ar IT rīkiem;
  • Labas komunikācijas prasmes un spēja darboties komandā;
  • Vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu starptautiski atpazītā augsto tehnoloģiju pētniecības institūtā;
  • Profesionālās izaugsmes un kvalifikācijas uzlabošanas iespējas;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • Izdevīgu pusdienu piedāvājumu;
  • Ārpus darba fizisku aktivitāšu iespējas;
  • Draudzīgu, saliedētu komandu un korporatīvos pasākumus;
  • Auto un velo stāvvietas.

Atalgojums (bruto):

  • No EUR 1600 līdz EUR 2200 par pilnu slodzi, atkarībā no kvalifikācijas un pieredzes. Pieļaujama arī nepilna noslodze atbilstoši darba uzdevumiem un atbildībai.

Darba vieta: Rīga, Dzērbenes iela 14

Kontaktpersona: Iveta Rubika, direktora vietniece administratīvos jautājumos, e-pasta adrese: iveta.rubika@edi.lv.

Pieteikumu, CV un izglītību apliecinošus dokumentus iesniegt Elektronikas un datorzinātņu institūta administrācijā Dzērbenes ielā 14, 2.stāvā (9:00-16:00) vai nosūtīt uz e-pasta adresi: info@edi.lv līdz 2024.gada 17.maijam.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas parlamenta un padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Elektronikas un datorzinātņu institūts informē, ka:

  • pretendenta pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi;

iepriekš minētā pretendenta personas datu apstrādes pārzinis ir Elektronikas un datorzinātņu institūts.

Contact us

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasta adrese (obligāts)

Jūsu ziņa

Iesniedzot šo formu, Jūs piekrītat EDI.LV Privātuma politikai.
Mēs neizmantojam informāciju no šīs formas reklāmas nolūkos.