Mēs palīdzam saviem klientiem izstrādāt jaunas tehnoloģijas un pakalpojumu koncepcijas nākotnes veselības jomā, un atbalstīt to izaugsmi ar augstākā līmeņa pētījumiem un zinātniskajām izstrādēm. Mūsu attīstības aktivitātes ir vērstas uz veselības monitoringu, cilvēku datu analīzi un lietojumprogrammu un pakalpojumu izstrādni.

Mēs izstrādājam rīkus un pakalpojumus, kas ļauj pieņemt gudrākus ilgtermiņa lēmumus kā personīgajai veselībai, tā arī labklājībai. Viedie produkti palīdz indivīdiem un profesionāļiem labāk izprast un pārvaldīt ar veselību saistītu uzvedību. Nākotnē mēs redzam, ka cilvēki tiek iedrošināti rūpēties par savu veselību, vēl pirms tās kvalitāte sāk pazemināties.

Daži, no mūsu cntrālajiem fokusiem ir:

  • Valkājamās ierīces
  • Kustību sensorika
  • Neinvazīvs monitorings
  • Personalizētā medicīna
  • Telemedicīna

EDI palīdz veselības aprūpes klientiem izstrādāt personalizētus pakalpojumus, kas atbilst individuālām patērētāju vajadzībām. Mūsu pragmatiskā pieeja izriet no zināšanām par medicīnas jomu apvienojumā ar modernākajām inženiertehniskajām kompetencēm. Mēs aktīvi iesaistāmies pašreizējos veselības ekosistēmas projektos un nozīmīgās Eiropas inovācijas iniciatīvās.

Mūsu zināšanu portfelis ietver: #datu_apstrāde_reālā_laikā #sensori #neironu_tīklu_apmācība #ierobežotu_resursu_risinājumi #prototipēšana #mikrokontrolieru_programmēšana #kooperatīvas_sistēmas #UWB_radaru_tehnoloģijas #valkājamās_ierīces #bezvadu_komunikācija #sensoru_tīklu_arhitektūra #datu_apstrādes_algoritmi #plašu_projektēšana #PCB #plug_&_play #maketēšana #biomedikāla_attēlapstrāde

Mēs īstenojam projektus atbilstoši klientu vajadzībām. Sazinaties, lai noskaidrotu vairāk!