Elektronikas un Datorzinātņu institūts piedalījās 25-ajā Electronica 2012 izstādē no 13. līdz 16. novembrim Minhenē, Vācijā. Izstādi apmeklēja vairāk kā 72,000 cilvēku no 78 dažādām pasaules valstīm.
Starp 2,669 izstāžu dalībniekiem no 49 pasaules valstīm ar EDI tēlu iepazīstināja institūta darbinieki vadošais pētnieks Leo Seļāvo, asistenti Vilnis Pētersons un Juris Siņica-Siņavskis un elektronikas inženieris Armands Mezeriņš.

Institūta stendu apmeklēja vairāki interesenti no Vācijas, Polijas, Indijas, Pakistānas, Itālijas un citām valstīm. Apmeklētājiem tika demonstrēts augstas jūtības 15 mkV stroboskopiskais pārveidotājs, augstas precizitātes notikumu laika momentu mērītājs, demonstrēta programmatūra viltotu čipu identifikācijai no rentgena attēliem un stāstīts par citiem aktuāliem pētījumiem institūtā.
EDI vadošais pētnieks Leo Seļāvo Electronica 2012 pasākumā demonstrēja un prezentēja Viesentis projekta sasniegumus, tai skaitā EDIMote iegulto sistēmu prototipēšanas, profilēšanas un testēšanas rīku, kā arī MansOS operētājsistēmu bezvadu sensoru tīkliem.

Galvenokārt izstāde bija fokusēta uz inteliģentiem un enerģijas nozīmīgiem risinājumiem
kā enerģijas glabāšana, LEDs un viedie tīkli.
Vairāk informācija par izstādi: http://www.electronica.de/
un ieskatam par izstādes apmēriem video:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oEwtWFFl_Sw