EDI ITS testa vidē ir viss nepieciešamais, lai testētu AD priekš pilsētas mazā mērogā. Tas ietver mākslīgu pārtveršanu, kas aprīkota ar profesionāliem luksoforiem un SWARCO kontrolieri (nodrošina LucidusSmart Solutions), ieviešot SIL-3 (drošības integrācijas līmenis – 3).

Testa vide ietver ceļu infrastruktūras elementu skaitu, piemēram, ceļa zīmes, ceļa horizontālo marķējumu un trīs luksoforu sekcijas.

 

 

– 20 ceļa zīmes
– 2 vārti

EDI ITS testa vides izkārtojums

Testa vide ietver arī automātiskos vārtus, kurus kontrolē OBU, un automātiskās garāžas durvis, kas autentifikācijai izmanto MQTT augstāka līmeņa sakarus un LDAP.

 

Testa vidē ietilpst arī EDI izstrādāta V2X palīgplatforma, kas ietver 3 RSU un 2 OBU. Platforma spēj izmantot trīs sakaru protokolus, piemēram, DSRC 802.11p, LoRa TDMA un Cellular LTE. Šāda pieeja ļauj iespējot darbības traucējumus V2X sakariem.

Pārsvarā EDI veic testēšanu, izmantojot AD mobilās testēšanas platformas bāzi KIA Soul EV transportlīdzeklim, kas aprīkots ar Nvidia Drive PX2, 12 GMSL kamerām, 5 RADAR, 1 LIDAR.

EDI testēšanu veic Biķernieku hipodromā, kas atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no EDI. Sacīkšu trase tiek izmantota sarežģītākiem scenārijiem (piemēram, uzvedības klonēšanai, izmantojot DNN) un lielākam ātrumam.

 

Par sadarbības iespējām un vairāk informācijai, lūdzu sazinieties ar: info@edi.lv vai Aleksandru Ļevinski