Globālais datoru redzes tirgus strauji attīstās. Datoru izpratne par apkārtējo pasauli ļauj uzņēmumiem izstrādāt arvien jaunus un radošus automatizācijas risinājumus.

Problēma

Lielākā daļa esošo mašīnredzes risinājumu balstās uz CPU/GPU tehnoloģijām un nav pietiekami ātras un energoefektīvas, lai izmantotu visu tehnoloģisko priekšrocību spektru. Pie tam ne katram mašīnredzes tehnoloģiju izstrādātājam ir nepieciešamās prasmes, lai paātrinātu savus risinājumus.

SilHouse risinājums

SilHouse komanda ir izstrādājusi unikālu paātrinātāju tehnoloģiju, ko iespējams izmantot attēlu apstrādei augstas veiktspējas mašīnredzes risinājumos kā automātiskas kvalitātes nodrošināšanas sistēmās, tā arī ražošanās, bezpilotu lidaparātos, medicīnas attēlveidošanā, robotikā un citur.

Tas tiek panākts, izmantojot mūsu attēlu transformācijas un apstrādes IP kodolu bibliotēku, MPSoC un FPGA tehnoloģijas. FPGA tehnoloģijas elastība apvienojumā ar mūsu pieredzi sniedz iespēju pielāgot risinājumus, kas paredzēti dažādiem pielietojumiem.

Tāpat SilHouse arī ir piemērots jau esošajiem mašīnredzes risinājumiem, ko nepieciešams uzlabot.

Kā risinājums strādā?

Veicot pētījumus mašīnredzes jomā, esam izstrādājuši specializētu komponentu kolekciju (IP kodolus), piemēram, objektīva kropļojumu korekcijai, attēla telpiskai transformācijai, defektīvu pikseļu korekcijai un citus. Šīs komponentes ir izgatavotas kā elementi ar kopēju datu apmaiņas saskarni, kas vajadzības gadījumā var tikt virknēti.

 

Klients izvēlās risinājumu no jau gataviem blokiem un, ja tas nepieciešams, mēs izstrādājam trūkstošos, lai izveidotu attēlu apstrādes risinājumu jūsu konkrētajam pielietojumam, tādējādi samazinot projektēšanas laiku un izmaksas.

 

 

 

Tālāk tiek izstrādāta akseleratora platforma, kas ērti integrējas ar jūsu pašreizējā mašīnredzes risinājuma izvēlēto komunikācijas saskarni (PCIe, USB, Ethernet). Vajadzības gadījumā varam izstrādāt jaunu risinājumu jūsu vajadzībām.

 

 

 

Mēs piegādājam jums izstrādāto akseleratora platformu ar nepieciešamo dokumentāciju, programmatūras bibliotēkām, kā arī nodrošinām konsultācijas tiešai un vienkāršai integrāciju jūsu esošā attēlu apstrādes risinājumā.

 

 

 

Galvenās iezīmes

Pielāgots attēlu apstrādes risinājums specifiskiem pielietojumiem.

Paātrināta attēlu apstrāde jūsu mašīnredzes risinājumam.

Mazāks enerģijas patēriņš ar lielāku veiktspēju.

Viegli integrējams.

Risinājumi, kuros SilHouse pielietojams

Galvenās priekšrocības

1) Izmantojot SilHouse tehnoloģiju, jūsu mašīnredzes risinājums nonāks tirgū īsākā laikā.

2) Priekšrocības, salīdzinot ar konkurentiem, kas izmanto populārās CPU un GPU tehnoloģijas.

3) Nav nepieciešams FPGA inženieris.

4) Risinājums ir mērogojams.

Kāpēc SilHouse?

Īstenojot daudzus projektus (AI4DI, APPLAUSE, COMP4DRONES, I-MECH, PRYSTINE, 3Ccar u.c.), mūsu zinātnieku komanda ir guvusi lielu pieredzi sadarbībā ar industrijas partneriem. Mums ir plaša pieredze risinājumos no visprasīgākajām reāllaika vadības sistēmām līdz silīcija intelektuālā īpašuma projektēšanai.

 

Mēs specializējamies:

  • RTL plūsmu projektēšanā, izmantojot HDL.
  • Pielietojumumspecifisku integrālo shēmu (ASIC) izstrādē mašīnredzes risinājumiem, jo īpaši attēlu apstrādes algoritmu implementācija.
  • Uz mākslīgo intelektu balstītu algoritmu izstrādē un to paātrināšanā.
  • Linux sistēmu un kerneļa izstrādē.
  • Un iespiedshēmas plašu (PCB) projektēšanā.