Robotikas un mašīnuztveres laboratorijas vadošais pētnieks Kaspars Ozols, pētnieks Jānis Ārents, pētnieks Rihards Novickis un Kiberfizikālo sistēmu laboratorijas pētnieks Aleksandrs Ļevinskis piedalās “European Forum for Electronic Components and Systems (EFECS) 2020” forumā. Pasākumu laikā tiek apmeklētas sesijas, kurās tiek stāstīts par jomas tendencēm un pēdējiem sasniegumiem Eiropā un pasaulē, kā arī par nākotnes projektu uzsaukumiem Horizon Europe, KDT-JU, EUREKA, EURIPIDES²/PENTA u.c. programmās.

Vadošais pētnieks Kaspars Ozols un pētnieks Aleksandrs Ļevinskis pārstāv H2020 ECSEL projekta PRYSTINE virtuālo stendu, kurā prezentē projektā sasniegtos rezultātus, saistībā ar uztveres sistēmas izstrādi pašbraucošajiem automobīļiem. Sagatavotais EDI demonstrāciju video pieejams šeit:

Vairāk par projektu: https://prystine.eu/

Savukārt pētnieks Jānis Ārents pārstāv H2020 ECSEL projekta AI4DI virtuālo stendu, foruma ietvaros iepazīstinot apmeklētajus ar EDI ieguldījumu AI4DI projektā. Video, kurš pieejams foruma apmeklētājiem:

Vairāk par projektu: https://ai4di.automotive.oth-aw.de/

Visbeidzot, pētnieks Rihards Novickis pārstāv H2020 ECSEL projektu APPLAUSE (Uzlabota fotonikas, optisko un elektroniko komponenšu iepakošana/montāža zemu izmaksu ražošanai Eiropā) un pasākuma ietvaros iepazaīstina apmeklētājus ar projekta sasniegumiem. APPLAUSE projekts saglabā Eiropas konkurētspēju industriālās ražošanas un čipa līmeņa produktu iepakošanas/montāžas jomā, radot daudz efektīvākas un sarežģītākas industriālās sistēmas. Savukārt EDI loma projektā ir infrasarkanā sensora attēlu priekšapstrādes realizēšana digitālajā loģikā, tādējādi palīdzot izveidot pasaulē lētāko infrasarkano sensoru, kuru varētu pielietot patērētāju tirgos.

Konferences apmeklētājiem paredzētās prezentācijas ir pieejamas šeit: https://www.youtube.com/channel/UCsTG7VjUUDTylGXv3QfhgvQ

Vairāk par projektu:
https://applause-ecsel.eu