No 2022. gada 29. – 30. novembrim Elektronikas un datorzinātņu institūta (EDI) direktora vietnieks attīstības jautājumos Dr. Kaspars Ozols un zinātniskais asistents Oskars Teikmanis piedalās Eiropas vadošajā 5G ekosistēmas forumā “5G Techritory”, Rīgā, Latvijā (https://www.5gtechritory.com/). 

Pasākuma laikā, Dr. Kaspars Ozols parakstīja Viedās partnerības saprašanās memorandu iniciatīvas “METACITY – OUR FUTURE LIFE” attīstībai, kura mērķis ir veicināt savstarpējo sadarbību, lai veidotu METACITY viedo partnerību, kas strādā pie jaunas virtuālās telpas izveides, kurā nojauktu virtuālās un fiziskās robežas, nezaudējot savstarpējo fizisko kontaktu, saglabājot uz cilvēku orientētu kompleksu un iekļaujošu vidi, kas pieejama ikvienam tās dalībniekam jebkurā laikā.
Papildus, pasākuma laikā, kā ielūgtais panelists, Oskars Teikmanis piedalījās un pauda viedokli paneļa diskusijā “Pētniecības un industrijas sadarbība nākotnes 6G tehnoloģiju jomā”.
Pasākuma laikā EDI darbinieki arī aktīvi tīklojās, dibināja jaunus kontaktus un iepazinās ar nākotnes vīziju 5G un 6G jomās.