(31.08.) Robotikas un mašīnuztveres vadošais pētnieks Dr. Kaspars Ozols piedalīsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas simtgades svinībās, popularizējot ne tikai EDI, bet arī zinātni kopumā. 
Laikā no 13:00 līdz 15:00, Dr. Kaspars Ozols būs sastopams Sociālo un humanitāro zinātņu lasītavā 2. stāvā., programmas “Ask Me Anything” ietvaros, kur kopā ar dažādu citu jomu jaunajiem zinātniekiem atbildēs uz jebkuriem jautājumiem savu kompetenču ietvaros. Ja Jums ir jautājumi par attiecīgajām tēmām – droši apmeklējiet pasākumu, jautājiet un izziniet!
Kaspars Ozols – viedierīces, pašbraucošie auto, viedā ražošana, roboti, mākslīgais intelekts, lietu internets;
Marija Semjonova – mūsdienu kultūra un literatūra;
Alessandro Di Marzio – dabas aizsardzība (angļu valodā);
Inese Čakstiņa – vēzis;
Jānis Liepiņš – raugs, alkohols un maize;
Ingars Reinholds – pārtikas piesārņojums;
Kristaps Zariņš – nodokļi un eitanizācija, Satversmes 113. pants.

Laikā no 15:00 līdz 16:00, Sociālo un humanitāro zinātņu lasītavā 2. stāvā., Dr. Kaspars Ozols piedalīsies diskusijā “Ko pēta zinātnieki Latvijā?”. Kopā ar citiem jaunajiem zinātniekiem tiks runāts par to, kāds mums labums no zinātnes, ko sagaidīt nākotnē, kas jādara, lai Latvijas valsts attīstītos un iekļautos pasaules TOP 100 zinātniskās pētniecības jomās?
Dalībnieki: Kaspars Ozols, Ieva Siliņa, Inese Čakstiņa, Jānis Liepiņš, vada – Laura Bužinska.
Vairāk informācijai skatīt šeit: http://ljza.lv/ljza-aicina-uz-latvijas-nacionalas-bibliotekas-simtgades-svinibam/https://www.lnb.lv/lv/aktuali/lnb-100