2024. gada 14. Maijā EDI direktors Modris Greitāns un Direktora vietnieks attīstības jautājumos, vadošais pētnieks Kaspars Ozols institūtā uzņem Ministru prezidentes padomnieku ekonomikas jautājumos Reini Lasmani un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktoru Raivi Bremšmitu.

Tikšanās laikā abi viesi tika iepazīstināti ar institūtu un tā sasniegumiem, īpašu uzmanību pievēršot izciliem panākumiem ES Apvārsnis programmu projektu izcīnīšanā, to izpildei un sadarbībai ar ES vadošiem industrijas pārstāvijiem. Sarunas laikā tika diskutēts arī par EDI potenciāla piedāvājumu Latvijas tautsaimniecībai, minot tehnoloģiju pārneses un līgumpetījumu piemērus.  Sarunas laikā arī tika diskutēts par ES Chips-JU plānoto Latvijas Mikroshēmu kompetences centra redzējumu, paužot gatavību EDI uzņemties šī centra vadību un izskaidrojot kā EDI-prāt veidot Chips-JU projektu  ar vislielāko atdevi Latvijas tautsaimniecībai

Lai parādītu EDI darbību klātienē viesiem tika nodrošināta ekskursija. Ekskursijas laikā īpaši tika akcentēti tādi izgudrojumi kā biometrijas sistēma un valkājamās ierīces, taimeru un ultra skaņas tehnoloģijas, radaru tehnoloģijas, lietu interneta tehnoloģijas, Integrētās shēmas un sistēmas, attēlu apstrāde un AI pielietojumi, robotu un dronu sistēmas, Augstas veiktspējas skaitļošana (HPC). Nobeigumā viesi tiuka pavizināti ar EDI pašbraucošo auto.