Atalgojums

EUR 1280.00 līdz EUR 2560.00  par pilnu slodzi, atkarībā no zinātniskiem un akadēmiskiem grādiem, kvalifikācijas un pieredzes un veicamā darba apjoma.

Apraksts

Tu piedalīsies kādā no aktuālajiem projektiem saistībā ar savienoto, pašbraucošo auto pētniecību. Tu projektēsi un izstrādāsi programmatūru, kas ļaus EDI auto uztvert apkārtni, plānot trajektorijas un izpildīt kooperatīvus manevrus, ņemot vērā citus auto vai satiksmes elementus. Darba mērķis ir veicināt tālākas attīstības pašbraucošo auto zinātnē.

Darba pienākumi

  • Patstāvīgi vai zinātniskā darba vadītāja (pētnieka, vadošā pētnieka) pārraudzībā izpildīt atsevišķus fundamentālo pētniecisko vai inovatīvo projektu darba uzdevumus
  • Izstrādāt arhitektūru un programmatūru dažādu pašbraucošo auto funkciju izpildīšanai, kā arī pētīt citu zinātnieku sasniegumus līdzīgās disciplīnās
  • Pārbaudīt izstrādāto programmatūru simulācijās un braukšanas eksperimentos
  • Piedalīties pētījumu rezultātu publicēšanā un to prezentācijā zinātniskās sanāksmēs
  • Piedalīties projektu atskaišu un dokumentācijas sagatavošanā

Prasības pretendentiem

  • Pieredze darbā ar pašbraucošiem auto vai līdzīgām sistēmām tiks uzskatītas kā priekšrocība
  • Labas C++ un Python programmēšanas valodu zināšanas, vēlama praktiskā pieredze
  • ROS, ML/DL/RL, mašīnuztveres zināšanas tiks uzskatītas kā priekšrocība
  • Vēlama augstākā izglītība datorzinātņu vai līdzvērtīgā jomā, kā priekšrocība tiks uzskatītas doktorantūras studijas (iespēja promocijas darbu saistīt ar darbu institūtā)
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas rakstības un mutiskās zināšanas
  • Labas komunikācijas prasmes, spēja darboties gan komandā, gan individuāli
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte
  • Vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes

Mēs piedāvājam

  • Darbu lielā, starptautiskā pētniecības organizācijā, kas pēdējā Starptautiskajā zinātnisko institūciju darbības izvērtējumā, inženierzinātņu un datorzinātņu jomā, tika novērtēta visaugstāk Latvijā
  • Darbu starptautiskos projektos sadarbībā ar Eiropas vadošajām kompānijām
  • Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu komandā ar pieredzējušiem kolēģiem
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika)
  • Bezmaksas autostāvvietu
  • Izdevīgu pusdienu piedāvājumu
  • Labus korporatīvos pasākumus
  • Ārpus darba fiziskās aktivitātes (volejbols, vingrošanas zāle u.c.)
  • Iespēju strādāt arī nepilnu slodzi

Lūdzam sūtīt pieteikumu, CV un izglītību apliecinošus dokumentus uz e-pasta adresi: info@edi.lv ar norādi – ‘’Pieteikums darbam pašbraucošo auto jomā”.

Priecāsimies par Tavu pieteikumu!

Contact us

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasta adrese (obligāts)

Jūsu ziņa

Iesniedzot šo formu, Jūs piekrītat EDI.LV Privātuma politikai.
Mēs neizmantojam informāciju no šīs formas reklāmas nolūkos.