Ja, nu gadījumā Tev nebija iespēja apmeklēt “Robotikas un digitālo dvīņu dienas Latvijā”, tad mēs Tev ļaujam ieskatīties pasākuma aizkulisēs.
Dienu iesākām ar ekskluzīvu iespēju paviesoties ABB, PERUZA un EDI – Institute of Electronics and Computer Science, kur tikām informēti par jaunākajām robotu sniegtajām iespējām, spēlējām spēles ar tiem, ienirām virtuālās realitātes simulāciju pasaulē un izzinājām līdz detaļām, ko robots iespējams var labāk, gudrāk, ātrāk.
Pasākums turpinājās ar izglītojošām lekcijām par un ap to, kā roboti ir evolucionējuši, kā tie var atvieglot uzņēmuma ikdienas ražošanas procesus, un kādas priekšrocības tie sniedz kopumā.
Turpinājām ar uzņēmumu Novatic Lab, Zippy Vision, Bolderāja Serviss un PERUZA pieredzes stāstiem kā roboti un digitālie dvīņi ir palīdzējuši atrisināt dažādus biznesa izaicinājumus.
Pasākumu noslēdzām ar paneļdiskusiju, kurā tika secināts, ka roboti nepārņems pasauli, bet tie palīdzēs ikdienas darbos. Labs darbinieks būs vajadzīgs vienmēr! Esam piedzīvojuši 4 industriālās revolūcijas un te nu mēs esam – ar jaunām profesijām un darbu, kas nerimst.
Paldies visiem dalībniekiem!
Pasākums tika organizēts partnerībā – EDI, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks un Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris un Digitālās inovācijas centrs
#EDIC #DIHWorld #DIH2 #manufacturing #SME #digitalization #robotics #digitaltwins #Industry4 #mazaisvidejaisuznemums #digitalizacija