22. oktobrī  Jelgavas pilsētas bibliotēkā Krišjāņa Barona zālē (no plkst. 15.00 – 16.30) norisināsies seminārs–diskusija “Industriālās attīstības ceļi un gaita mūsdienu pasaulē un Jelgavā”.

Uz diskusiju tiek aicināti gan uzņēmēji, pedagogi un studenti, gan arī ikviens klausītājs, kuru interesē Latvijas attīstība ražošanas nozarēs.

Diskusijā ar aktuālām tēmām uzstāsies bijušais Ministru prezidents Ivars Godmanis par tēmu “Globālās tendences inovatīvai industriālai attīstībai pasaulē un tās mācības Latvijai”,  Elektronikas un datorzinātņu institūta direktors Modris Greitāns par tēmu “Mākslīgā intelekta, IT un robotikas sniegtajām iespējām Eiropas un Latvijas tehnoloģiju attīstībai”, inženieris un autobūvētājs Andris Dambis par tēmu “Sacīkšu un inovatīvas autobūves pieredze un iespējas Latvijā”, SIA “Laflora” valdes priekšsēdētājs Uldis Ameriks atklās “Laflora” vēja parka un zaļās industriālās zonas ieceri Jelgavas novadā. 

Pasākumu vadīs moderators, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis.

Pasākuma straumēšana tiks nodrošināta bibliotēkas Facebook kontā www.facebook.com/ https://www.facebook.com/Jelgavasbiblioteka