No 2023. gada 1. līdz 2. augustam Elektronikas un datorzinātņu institūta (EDI) direktora vietnieks attīstības jautājumos un vadošais pētnieks Dr. Kaspars Ozols piedalās Apvārsnis Eiropa KDT-JU projekta “Jaudas elektronikas pielietojumu digitalizācija svarīgākajās tehnoloģiju vērtību ķēdēs (PowerizeD)” vadības tikšanās pasākumā Eindhovenā, Nīderlandē.

Dr. K. Ozols, kā risku pārvaldības darba uzdevuma līderis, uzstājas ar prezentāciju un iesaistās diskusijās par risku identificēšanu, monitoringu un to mīkstināšanu.

Tikšanās laikā projekta partneri no deviņām valstīm diskutē par projekta realizāciju, tīklojas un pieņem ar projektu saistītus lēmumus.

Viens no tikšanās punktiem ir arī pieredzes apmaiņas vizīte Apgaismes lietojumu centrā (Lighting Application Center), kurā dzīvē un reāllaikā tiek demonstrētas jaunākās profesionālās iekštelpu apgaismojuma tendences un atklājumi.

Tāpat notiek iepazīšanās ar Signify Elektromagnētiskās saderības un bezvadu savienojamības laboratoriju (Signify Electromagnetic Compatibility & Wireless Connectivity lab).