Elektronikas un datorzinātņu institūts sveic Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas (LETERA) biedrus 25. LETERA dzimšanas dienā!

Elekotronikas un datorzinātņu institūts lepojas un ir ļoti pagodīnāts būt starp LETERA dibinātājiem, kā arī būt biedram visu šo 25 gadu garumā! Pateicamies asociācijai, tās esošaijem un bijušajiem biedriem par nepārtrauktu atbalstu un ciešu sadarbību. Novēlam gan katram atsevišķi, gan visiem kopā sasniegt aizvien jaunas virsotnes, izvirzīt drosmīgus mērķus un neizsīkstošu enerģiju to sasniegšanai!

Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LETERA) dibināta 1995.gada jūnijā. Dibināšanas sapulcē piedalījās 26 organizācijas, četras no tām joprojām ir LETERA biedri – ALFA, ALTON, Elektronikas un datorzinātņu institūts, kā arī Rīgas Tehniskā koledža. Šobrīt LETERA ir apvienojušies 83 uzņēmumi, pētniecības un izglītības iestādes, kas darbojas Latvijā elektronikas, elektrotehnikas, optisko iekārtu, IT, elektronisko sakaru, aizsardzības aprīkojuma, robotikas, aviācijas un kosmosa tehnoloģiju jomās.