(22.10.-24.10.) EDI notiek Apvārsnis2020 projekta AutoDrive partneru tikšanās pasākums “AutoDrive Final Run meeting Riga”, kurā piedalās vairāk kā 50 partneru no 13 valstīm. Trīs dienu laikā tiek apspriesta projekta gaita un nepieciešamās darbības projekta noslēguma demonstrāciju veiksmīgai norisei nākamā gada jūnijā Rīgā un Malagā (Spānija).
Kā atzīmēja projekta koordinators Reiner John, projekts AutoDrive ir novērtēts kā viens no daudzsološākajiem Apvārsnis2020 apakšprogrammas ECSEL projektiem. EDI iesaiste šajā projektā ir saistīta ar atteikumu noturīgas (fail-aware, fail-safe, fail-operational) auto un infrastruktūras (V2X) komunikācijas aparatūras izpēti un izstrādi, kas nākotnē ļaus realizēt drošu datu tīklu starp savienotajiem auto uz ceļiem.

Kā ielūgtais viesis pasākuma laikā uzstājās arī AREMIS-IA prezidents, ECSEL JU privāto biedru padomes priekšsēdētājs un un Valeo Group Corporate Vice-Presidents Jean-Luc di Paola-Galloni ar prezentāciju “Iegultā inteliģence un autobūve: tendences un izaicinājumi”.
Vairāk informācijas par AutoDrive projektu var atrast: https://autodrive-project.eu/.