No 15. līdz 16. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies ikgadējā Biznesa un Tehnoloģiju izstāde un konferences RIGA COMM 2020.

Šogad izstādes Inovāciju stendā būs sastopams arī Elektronikas un datorzinātņu institūts. EDI stendā varēs apskatīt un iepazīties ar vairākām EDI radītām un attīstītām tehnoloģijām:

Projektā “Ultra platjoslas impulsu radars” (UPIRS) prezentēsim plaša pielietojuma izstrādes komplektu, kurā ietilpst izstrādes modulis (development kit) un programmatūra, integrēšanai radaru saturošos produktos industriālam un sadzīves pielietojumam.
Projektā “Dzelzceļa pārbrauktuves automatizēta uzraudzības sistēma” (PAKS) iepazīstināsim ar inicēto dzelzceļa pārbrauktuves automatizētās uzraudzības sistēmas risinājumu.
Projektā “3D formu jūtīgs audums” parādīsim tapušo sensoru tehnoloģiju būvkonstukciju (tiltu, ēku jumtu, siju, kolonnu) deformāciju mērīšanai.
Projektā “Sensorais apģērbs pareizām fiziskām aktivitātēm ar atgriezenisko saiti” (SCAPE-IF) iepazīstināsim ar sensoru apģērbu, kas ļauj mērīt cilvēka kustības 3D telpā un ir izmantojams, lai novērtētu kustību pareizību tādās jomās kā baletā, jogā, mājas trenniņos u.c.
Projektā “Car-Fi – kļūmju-apzinoša, kļūmju-droša, kļūmju-darbojoša V2X komunikāciju tehnoloģijā” pastāstīsim par Car-Fi tehnoloģiju – kļūmju tolerējošu ITS modema ierīci, kas nodrošina kļūmju apzinošu, kļūmju drošu un kļūmju-operacionālu darbības principu. Car-Fi nozīmē “Car Fidelity” analoģiski Wi-Fi jeb Wireless Fidelity, tādā nozīmē, ka tas nodrošina uzticamu V2X un pakalpojumus.

Vairāk par EDI stendu izstādē: ŠEIT
Vairāk par pašu izstādi un biļešu iegādi: ŠEIT