2021. gada 20.janvārī, Elektronikas un datorzinātņu institūta direktora vietnieks attīstības jautājumos un Robotikas un mašīnuztveres laboratorijas vadošais pētnieks Dr. Kaspars Ozols piedalās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Francijas uzņēmumu asociācijas “MEDEF” sadarbībā organizētā Latvijas-Francijas biznesa vebinārā, kas veltīts viedo pilsētu un ilgtspējīgas pilsētvides plānošanas tēmai, iedvesmojošu ideju un pieredzes apmaiņai un savstarpējās sadarbības veicināšanai. Semināra mērķis: veicināt Latvijas uzņēmumu iesaisti eksporta aktivitātēs un paplašināt zināšanas par Francijas tirgus iespējām.

Semināra laikā bija iespēja dzirdēt gan par pašreizējo Francijas uzņēmējdarbības vidi, gan par potenciālās sadarbības iespējām un perspektīvām. Tāpat bija iespēja paklausīties Francijas un Latvijas uzņēmēju pieredzes stāstus par veiksmīgu biznesa attīstīšanu konkrētajā tirgū.

Semināra piedalījās Francijas Eiropas lietu ministrs, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs, Latvijas Republikas vēstniecība Francijā, Francijas Republikas vēstniecības Latvijā, Rīgas pilsētas pašvaldība, Francijas uzņēmumu asociāciju “MEDEF”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas un Francijas komersanti un pētniecības organizācijas.

Pasākuma laikā Dr. Kaspars Ozols uzstājās ar prezentāciju par EDI pētniecību, kompetencēm un pieredzi viedo pilsētu un viedās mobilitātes jomās.